środa, 14 stycznia 2015

Spotkanie autorskie. Waldemar Cichoń

"Cukierku, ty łobuzie", "Popraw się cukierku", "Nie martw  się cukierku", "Jak się masz cukierku?" to cztery tytuły śmiesznych książek Waldemara Cichonia.

Cukierku, ty łobuzie  Popraw się, Cukierku!    
Bohaterem książek Waldemara Cichonia jest... Cukierek. 
Cukierek to mały, pręgowany kotek - wydaje się słodki i nieporadny, ale nie dajcie się zwieść pozorom! Ten mały gagatek potrafi poprzewracać życie domowników do góry nogami! Ceni sobie swobodę i przede wszystkim dobrą zabawę. A okładka jest po prostu świetna - wypukła i błyszcząca. W bibliotece dostępny jest 1 egzemplarz do wglądu. 

   Spotkanie z samym autorem odbędzie się 
23 stycznia 2015 r. w naszej szkole o godz. 8.00. Będzie można kupić książki z imienną dedykacją autora. Cena 20 zł (Empik 25 zł). Za każdy kupiony komplet 50 sztuk szkoła otrzyma komplet 4 książeczek. Dlatego zachęcamy do kupowania :):):)
Poniżej jedna z wielu opinii rodzica na temat książek tego autora.

Recenzja rodzica
Bez problemu zaciekawiłam książką synka
Pierwsze pozytywne wrażenie zrobiła na mnie okładka. Elementy ilustracji śliskie i świecące, przyjemne dla oka i dłoni. Aż chce się ją otworzyć. Wszystkie dzieci lubią koty i cukierki, dlatego bez problemu zaciekawiłam książką synka. Tylko trudno mi było wytłumaczyć, dlaczego akurat ma tak na imię tytułowy kot, skoro nie jest taki rozkoszny i słodki.
Dobrze, że podzielono całość na krótkie opowiadania, można je czytać dzieląc na wieczory. Pozycja nadaje się do nauki czytania dla dzieci - napisana jest dużą czcionką i przeplatana zabawnymi ilustracjami. www.czasdzieci.pl

https://www.youtube.com/watch?v=cGDj3RXgKek#t=56   tutaj można zobaczyć wywiad z samym autorem.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz