poniedziałek, 24 października 2011

Obchody Międzynarodowego Dnia Bibliotek Szkolnych czyli "mini zoo" w bibliotece

Dziś - 24 października w bibliotece szkolnej mogliście zobaczyc pupilków Waszych szkolnych kolegów. Gościły u nas papugi Darii Strzody i Mateusza Ciepłucha, półpers Kuby Rydiana, piesek Martny Marek i Oliwi Sładek, rybki Klaudiusza Młyńczaka, Kacpra Jurowicza i Julii Kaczor, a także pięknie upierzony ptaszek Magdy Szwarc, chomiki, królik, świnki morskie i żółw Marleny Przewłoki. Dzięki uprzejmości mamy Oliwi Sładek dzieci mogły zobaczyc jedną z najstarszych ras świata - maltańczyka.
Święto Bibliotek zostało połączone z Dniem Drzewa i występami dzieci na temat ekologii. Jak wiemy, październik jest miesiącem dobroci dla zwierząt. Dlatego wystawa miała na celu pokazanie, jak należy dbac właściwie o swojego pupila i inne zwierzęta.
Wystawa podobała się wszystkim, można było oddac swój głos na najfajniejszego pupilka. Dzieci, które przyniosły zwierzątko dostały słodki prezencik. 
"Welonka" Julii Kaczor
Ogłoszenie wyników i nagroda zostanie wręczona w piątek 28 października.
Dziękujemy wszystkim za udział, za troskę o zwierzęta. Mam nadzieję, że wszystkim się podobało. Proszę wpisywac komentarze i Wasze opinie. :)Dodaj napisOglądamy i podziwiamy


Na kogo by tu zagłosowac?


Świnka morska Zuzi Nowrot
Chomik Wiktorii Bednarek


Doni - maltańczyk i Oliwia Sładek


Oliwia i jej piesek Doni


Maja - piesek Martyna MarekBrak komentarzy:

Prześlij komentarz