poniedziałek, 13 kwietnia 2015

WIELKA LIGA CZYTELNIKÓW - wyniki - półfinał

PÓŁFINAŁ WIELKIEJ LIGI CZYTELNIKÓW - wyniki


Do finału zaklasyfikowało się 9 drużyn z klas 1-3, nam niestety się nie udało ale zdobyliśmy i tak wysoką ilość punktów 91/110. Gratuluję naszym uczniom, a byli to (z klas 1-3): Marcelina Matusik, Marysia Palenta i Hania Koczenasz.
Wyniki klas IV-VI - uczniowie zdobyli 76 punktów na 101, a byli to: Ewa Słomiany, Julka Stobiecka, Karol Uciecha.
WSZYSTKIM UCZESTNIKOM GRATULUJEMY i zapraszamy na finałowe świętowanie podczas IV WIELKIEJ ZABAWY RODZINNEJ 25 kwietnia.
Podczas tej ZABAWY dzieci przebrane za postaci bajkowe idą ulicami miasta Katowice, w tym dniu również otrzymują dyplomy i nagrody za udział w konkursie, a imprezę prowadzą między innymi prawdziwi aktorzy teatralni. Wszystkich BARDZO CHĘTNIE ZAPRASZAMY nawet tych, co udziału nie brali w konkursie.

Po wszystkie szczegóły odsyłam na stronęWielkiej Ligi http://www.dzielnica24.pl/wielka-liga-czytelnikow/glowna oraz na Fecebooka

OTO KILKA SZCZEGÓŁOWYCH INFORMACJI DOTYCZĄCYCH ZABAWY RODZINNEJ.

Stowarzyszenie „Wielka Liga” wraz ze Współorganizatorami zaprasza do udziału w IV Wielkiej Zabawie Rodzinnej - rozbudowanym finale Wielkiej Ligi Czytelników. Ta impreza kulturalna odbędzie się pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Katowice, w sobotę 25 kwietnia 2015 r.
Przy organizacji tego projektu współpracują już z nami takie instytucje jak: Centrum Kulutry Katowice, Miejska Biblioteka Publiczna w Katowicach, Biblioteka Brytyjska, American Corner, Regionalny Ośrodek Kultury w Katowicach, Policja, Straż Miejska, PCK i wiele innych. Będziemy zaszczyceni możliwością współpracy również z Państwa Placówką.

1) KOROWÓD BAJKOWYCH POSTACI
 Zapraszamy do udziału w barwnym korowodzie postaci z książek. Chcemy, aby pochód ten wywołał uśmiech na twarzach dzieci. W ten sposób pragniemy pokazać, że piękne i dobre dzieła mogą być źródłem dobrej rozrywki.
Przywitanie uczestników i prezentacja postaci odbędzie się na Rynku w Katowicach. Następnie dzieci i chętni do zabawy dorośli, w przebraniach przemaszerują ulicami Katowic. Zakończenie korowodu nastąpi w auli Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Śląskiego. W trakcie przejścia, przewidujemy happeningi – zabawy, piosenki, powiedzenia.
 2) POKAZ TALENTÓW 
 występy artystyczne Zapraszamy dzieci i młodzież z przedszkoli, szkół i ośrodków kultury do zaprezentowania swojej twórczości artystycznej (np. występy teatralne, taneczne, wokalne, muzyczne, gimnastyczne) na scenie „IV Wielkiej Zabawy Rodzinnej” – w auli Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, w godzinach 12:15 – 16:00.
3) „RODZINA NA MEDAL” rodzinna zabawa integracyjna 
W zabawie „Rodzina na medal” podczas Wielkiej Zabawy Rodzinnej mogą wziąć udział dzieci/dziecko wraz z przynajmniej jednym opiekunem. W różnych salach Wydziału Teologicznego będą przygotowane zadania do wspólnego wykonywania przez rodziny. Dla najaktywniejszych rodzin przewidziane są: medale rodzinne, dyplomy, nagrody.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz